Piknik z okazji wspomnienia św. Brata Alberta

Z okazji wspomnienia św. Brata Alberta odbyło się wyjątkowe spotkanie integracyjne dla mieszkańców schronisk oraz członków Towarzystwa. Wydarzenie było okazją do wspólnego świętowania, budowania relacji oraz spędzenia czasu w serdecznej atmosferze.

Piknik poprzedziła Msza Święta, podczas której uczestnicy mogli wspólnie modlić się i przypomnieć sobie postać św. Brata Alberta – patrona ubogich, potrzebujących i wszystkich niosących pomoc drugiemu człowiekowi.

Po zakończeniu liturgii wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego biesiadowania przy bogato zastawionych stołach. Nie zabrakło smacznych potraw, domowych wypieków oraz rozmów przy kawie i herbacie. Spotkanie przebiegało w radosnej i rodzinnej atmosferze, sprzyjającej wzajemnej życzliwości i integracji.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego wydarzenia, a także uczestnikom za wspólnie spędzony czas. Niech przykład św. Brata Alberta inspiruje nas każdego dnia do otwartości, solidarności i troski o drugiego człowieka.

Facebook
Skip to content